top of page
Strona internetowa (8).png

WARSZTATY

Wakacyjne warsztaty fotograficzno-artystyczne

12-16 lipca 2021 r.

Zapraszamy uczestników w wieku 9-14 lat na foto-przygodę pod okiem specjalistów, zarówno z zakresu fotografii, plastyki, muzyki, jak i psychologii oraz pedagogiki specjalnej. Podczas spotkań omówimy podstawowe zasady działania aparatu fotograficznego, spróbujemy swoich sił w fotografii portretowej, plenerowej i teatralnej, ale… wydarzyć może się wszystko!

Podążamy za dziećmi, ich potrzebami i pragnieniami. Chcemy, by każdy wyniósł z tych spotkań coś, co zostanie z nim na dłużej. Może nawet na zawsze?

Jaki jest plan?*

I dzień- przede wszystkim będziemy się integrować. Opowiemy sobie o historii fotografii, poznamy podstawy działania aparatów cyfrowych i spróbujemy swoich sił w fotografii portretowej. Każdy będzie mógł zostać fotografem i modelem.

II dzień- plener fotograficzny. Porozmawiamy o tym, co nas otacza i sprawdzimy różne ujęcia roślin, żyjątek i wszelkich znalezisk. Czy drzewo zawsze będzie drzewem a kwiat może stać się obrazem? Spróbujemy wspólnie znaleźć odpowiedź.

III dzień- głównymi bohaterami dnia będą owoce! Nauczymy się robić zdjęcia martwej naturze podczas niesamowitej zabawy kulinarnej. Będziemy dokumentować powstawanie sałatki owocowej i kto wie? Może nawet jedzenie :).


IV dzień- tego dnia będziemy odgrywać różne role. Każdy może przynieść przebrania, kostiumy, kapelusze... co tylko będzie chciał :). Spróbujemy swoich sił w fotografii kreowanej, teatralnej i wielu innych. Wybierzemy też zdjęcia do albumów pamiątkowych.
 

V dzień- obejrzymy efekty naszej pracy podczas przeglądu i podsumujemy warsztaty. Będzie czas na zadawanie pytań i luźną rozmowę. Każdy zrobi też album, który będzie mógł zabrać na pamiątkę :).

*Plan może ulec zmianie, szczególnie ze względu na pogodę i planowany plener.

Co uczestnik musi mieć? 

- śniadanie, drugie śniadanie;

- picie (zapewniamy wodę);

- aparat fotograficzny (jakikolwiek, może być telefon/tablet);

- ubrania adekwatne do pogody.

Cena: 380 zł (w tym 100 zł wymaganej zaliczki)

Godziny: 9.00 - 14:00

Zapisy: Zadzwoń lub skontaktuj się z nami przez formularz (                       ), prześlemy na maila wniosek.

Warsztaty odbędą się, jeżeli zostanie zebrana grupa minimum 5 dzieci.

Projekt bez tytułu (9).png

Warsztaty rozwijające umiejętności społeczne dla dzieci i młodzieży

 

Warsztaty adresowane są do dzieci i młodzieży doświadczających trudności szkolnych oraz różnego rodzaju problemów w obszarze kontroli emocji, relacji z rówieśnikami i opiekunami, a także przejawiających symptomy problemowego używania mediów i różnych substancji psychoaktywnych. Realizowane działania o charakterze profilaktycznym oraz wychowawczo-terapeutycznym, przy wykorzystaniu Dialogu Motywującego oraz elementów Treningu Zastępowania Agresji, mają na celu podnoszenie kompetencji w zakresie prospołecznych sposobów radzenia sobie z trudnymi emocjami, a także zdobycie umiejętności przewidywania skutków swoich działań. Udział w proponowanych zajęciach ma na celu podniesienie samooceny i wzmocnienie poczucia wpływu na swoje życie u uczestników oraz diagnozę pod kątem ewentualnych zaburzeń rozwojowych. Stworzy możliwość korygowania utrwalonych sposobów zachowania, które negatywnie wpływały na relacje z innymi ludźmi oraz testowania nowych umiejętności przy profesjonalnym wsparciu w atmosferze akceptacji i szacunku.
Zajęcia prowadzone są przez pedagoga z wieloletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi oraz młodzieżą przejawiającymi symptomy niedostosowania społecznego, certyfikowanego trenera Treningu Zastępowania Agresji, autorkę wielu publikacji naukowych dotyczących zjawiska uzależnienia, interwencji kryzysowej oraz komunikacji.

 

Propozycję zajęć kierujemy do dwóch grup wiekowych:


Dzieci w wieku 7-11 lat
- Zajęcia w poniedziałki w godzinach 16:30 - 18:00
- Liczba zajęć: 12
- Czas trwania pojedynczych zajęć: 90 minut
- Cena: 1200 zł (płatność może być realizowana w dwóch ratach)
- Termin rozpoczęcia zajęć po utworzeniu się grupy
 
Młodzież w wieku 12-16 lat
- Zajęcia w poniedziałki, w godzinach 18:00 – 19:30
- Liczba zajęć: 12
- Czas trwania pojedynczych zajęć: 90 minut
- Cena: 1200 zł (płatność może być realizowana w dwóch ratach)
- Termin rozpoczęcia zajęć po utworzeniu się grupy
 
Jesteśmy otwarci na współpracę z opiekunami i planujemy wychodzić

naprzeciw Państwa oczekiwaniom. Wierzymy, że dzięki dobrej

komunikacji wspólnie możemy wspierać w rozwoju nasze dzieci.

Wszelkie prawa zastrzeżone ©2021 Evemed- Niepubliczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna.

bottom of page